Dostępność 24/7 +48 798 821 318

Bezpieczeństwo

bezpieczenstwo

W dzisiejszych czasach nowoczesne technologie informatyczne ułatwiają rozwój firmy, jednak niosą za sobą wiele zagrożeń. Szybki rozwój technologiczny sprawia, że jesteśmy na nie coraz bardziej narażeni. Złośliwe oprogramowanie jest często wykorzystywane do eliminacji konkurencji oraz wykradania poufnych danych.

Awarie systemów, błędy w oprogramowaniu czy działanie czynników zewnętrznych (np. pożar, powódź) potrafią zablokować funkcjonowanie firmy przez długi czas. Zastanów się , czy warto wziąć pod uwagę inwestycje w zabezpieczenia własnych danych? Unikniesz stresu związanego z ich utratą lub wysokich kosztów związanych z specjalistycznym ich odtwarzaniem lub naprawą. Nie lepiej spać spokojnie?

Administracja

administracja
Oferujmy Państwu profesjonalne zarządzanie serwerem dedykowanym oraz VPS. W zależności od wymagań Klienta, opracowujemy indywidualne rozwiązania, które w pełni spełni Państwa potrzeby. Jesteśmy w stanie dodatkowo wdrożyć odpowiednie systemy bezpieczeństwa, monitorować maszyny i oprogramowanie w sposób zdalny oraz reagować w przypadku awarii.
Zdalna administracja serwerów odbywa się całodobowo, również w nocy. Niezależnie od czasu w jakim pojawi się problem jesteśmy w stanie szybko przygotować rozwiązanie. Pozwala to uniknąć Państwu niepotrzebnych zmartwień i  zapewnia prawidłowe działanie infrastruktury IT.

Serwis

serwis

Zapewniamy kompletny zestaw usług serwisowych Państwa sprzętu komputerowego. Rozwiązujemy wszelkie problemy sprzętowe oraz związane z oprogramowaniem.
Dla klientów biznesowych wymagających stałego wsparcia serwisowego dla infrastruktury IT oferujemy możliwość zakupu godzin serwisowych w modelu abonamentowym. Dostępne w blokach 5, 10 lub 20 godzin, cena jest niższa niż standardowa opłata za godzinę pracy inżyniera.
Umowa serwisowa ważna jest przez okres dwunastu miesięcy od daty zakupu, daje ona Państwu pierwszeństwo podczas zamawiania wizyty inżyniera.
Abonament stanowi idealne rozwiązanie dla każdej firmy, która nie chce uczestniczyć w drogim i czasochłonnym procesie umowy serwisowej dostarczanej przez producenta sprzętu, ale zapewnia szybkie wykonanie usługi w celu uniknięcia przestoju w pracy firmy.

AdminServer